Бен Аффлек відмовився від поста режисера сольного фільму про Бетмена. Про це з посиланням на заяву самого актора повідомляє видання Variety.

“Є певні персонажі, які займають особливе місце в серцях мільйонів. Виконання цієї ролі вимагає надзвичайної концентрації, пристрасті і повної віддачі. Стало очевидно, що я не можу виконувати обидві роботи на тому рівні, якого від мене вимагають в даному випадку. Разом зі студією я вирішив знайти партнера-режисера, який буде співпрацювати зі мною під час роботи над цим масштабним фільмом. Я залишаюся повністю відданим цьому проекту, але ми в даний час шукаємо режисера. Я як і раніше з нетерпінням чекаю можливості ще раз оживити цього персонажа на радість шанувальникам зі всього світу “, – йдеться у заяві.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: “Дедпул” залишився без Оскара

Відзначимо, що Бен Аффлек ніколи не виявляв особливого ентузіазму з приводу його призначення постановником сольного фільму про Бетмена, яке було анонсовано ще навесні 2015 року. Він неодноразово підкреслював, що буде готовий зняти фільм тільки при наявності хорошого сценарію, який сам же і повинен був підготувати разом з Джеффом Джонсом. В кінці 2016 року Аффлек зізнавався, що сценарію й досі немає.