Творці “Зоряних війн” запустили нову благодійну програму, організовану спільними зусиллями з компанією Omaze для UNICEF.

Найбільш активні учасники зможуть претендувати на такі унікальні призи, як доба на знаменитому Скайуокер-Ренчі та епізодична роль в сольному фільмі, присвяченому Хану Соло.

Також у них з’явиться можливість відвідати прем’єру фільму “Зоряні війни 8: Останній Джедай” в компанії виконавиці однієї з ключових ролей у новій трилогії – Дейзі Рідлі.

Крім того, окремі щасливчики можуть отримати всі три винагороди одночасно і запросити на зазначені вище заходи своїх близьких або друзів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Кіновсесвіт “Call of Duty” створять за зразком кіновсесвіту Marvel

Нагадаємо, що восьмий епізод “Зоряних війн” буде представлений глядачам в грудні 2017 року. Головні ролі в цій стрічці зіграли Керрі Фішер, Біллі Лурд, Дейзі Рідлі, Адам Драйвер, Марк Хемілл, Гвендолін Крісті, Домналл Глісон, Оскар Айзек, Бенісіо Дель Торо та інші актори.

Що стосується сольного проекту про Хана Соло, який стане другим спін-оффом нової трилогії, то він буде випущений в світовий прокат в 2018 році. На даний момет зйомки фільму в самому розпалі.