Пригодницький бойовик про Людей Ікс, який розробляє канал Fox, нарешті, отримав назву – “Gifted”.

Про це на своїй сторінці в Twitter повідомила виконавчий продюсер серіалу Лорен Шулер Доннер. Крім цього Доннер виклала фото акторів за читанням сценарію до пілотного епізоду і оголосила, що Джозеф Морган ( “Щоденники вампіра”) приєднався до акторського складу.

На момент написання замітки провідні ролі виконують Стівен Мойер, Емі Екер, Персі Хайнс Уайт, Шон Тіл, Блер Редфорд, а також Джемі Чунг та Наталі Елін Лінд у ролі мутантів Блінк та Поляріс відповідно.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: “Месників” перетворять на аніме серіал

Майбутній серіал спільного виробництва 20th Century Fox Television і Marvel Television розповість про двох звичайних батьків (Мойєр і Екер), які виявили, що їхні діти мають здібності мутантів. Вимушена ховатися від ворожого уряду сім’я тікає і приєднується до підпільної організації мутантів, щоб боротися за виживання.

Screenshot_20

Сценарист Метт Нікс візьме на себе обов’язки виконавчого продюсера і шоураннера. Режисер Брайан Сінгер зніме пілотну серію.

“Можливість працювати з власністю Marvel – була основною метою для телемережі, і тепер ми так раді тому, що Метт Нікс супроводжує нас в цьому приголомшливому всесвіті”, – зокрема сказав президент Fox Entertainment Девід Медден.