Голова компанії Walt Disney Боб Айгер анонсував дату початку роботи тематичного парку розваг “Аватар” під назвою “Pandora – The World of Avatar”.

Як повідомляє видання Slash Film, урочиста церемонія відкриття запланована на 27 травня 2017 року. За словами Айгера, при створенні парку застосовувалися “унікальні архітектурні та технічні рішення”.

“Пандора найбільший за багато років проект, який створено у Флориді. Вважаю, що це буде корисно для всього бізнесу штату. І ми впевнені, що в найближчі роки інтерес до всесвіту “Аватара” буде незмінно рости, тому що попереду ціла серія фільмів про нього”, – сказав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: У “Південному парку” більше не будуть знущатися над Трампом

Відзначимо, що роботи зі створення атракціонів парку велися з 2011 року. Всі роботи контролював особисто Джеймс Кемерон і його підлеглі, які брали участь в зйомках оригінальної стрічки. Відвідувачам обіцяні небачені раніше розваги, які дозволять в повній мірі поринути в дивовижний світ Пандори і її мешканців.

Нагадаємо, що перше продовження фільму “Аватар” буде представлено глядачам в грудні 2018 року. Джеймс Кемерон має намір приступити до зйомок вже влітку 2017 року.