Кіностудія Activision Blizzard Studios має намір створити на основі популярної серії шутерів “Call of Duty” цілий кіновсесвіт, взявши за зразок кіновсесвіт, який розвиває Marvel на основі своїх власних коміксів.

Про це розповіла в інтерв’ю британському виданню The Guardian президент Activision Blizzard Studios – Стейсі Шер.

“Ми займалися плануванням цього проекту протягом багатьох років. Нами був створений свого роду мозковий центр зі сценаристів, які повинні були визначити основний напрям розвитку. Спочатку ми маємо намір зняти фільм в дусі “Call of Duty: Black Ops” та “Call of Duty: Modern Warfare”, а потім буде якась гібридна історія. Ми розраховуємо, що екранізація буде наповнена таким же адреналіном, енергетикою, як і наші ігри, але це не буде буквальна адаптація, це більш масштабний і всеосяжний проект, франшиза на зразок марвеловської”, – прокоментувала вона.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Засновники “Трансформерів” випустять цілих 14 нових фільмів про автоботів

Крім повнометражних фільмів, призначених для прокату, Activision Blizzard Studios має намір створити і серію телевізійних проектів. Точні терміни реалізації таких масштабних планів поки що не уточнюються. Найімовірніше, зйомки першого кінопроекту на основі “Call of Duty” стартують в найближчі кілька років.

Відзначимо, що Стейсі Шер була продюсером безлічі голлівудських фільмів, в тому числі створених режисером Квентіном Тарантіно.