“Месники 3” – фільм десятиліття і він матиме неабиякий вплив на розвиток всього жанру екранізацій коміксів. Таку думку висловив в інтерв’ю виданню Toronto Sun виконавець ролі Зіркового Лорда в стрічці “Вартові Галактики. Частина 2” Кріс Претт.

“Ну, поки що “Вартові Галактики. Частина 2″ є найбільш видовищним фільмом всіх часів, ця інформація актуальна на сьогоднішній день.”Месники 3” будуть навіть більш вражаючим проектом. Я вважаю, що, коли мова йде про чотирьох десятків персонажів, то це і правда грандіозне видовище. Я використовував визначення Джеймса (Ганна), коли назвав “Вартових Галактики 2” видовищем всіх часів. я чув, як він сказав це, і подумав, що це дуже вірно. Але тепер я змушений внести поправку. Продовження “Месників” просто виходить за межі всього жанру. Це глибокий фільм, щось інше, ніж просто великий спектакль. Є ж різниця між дешевими романами і літературою, так ось це література. Фільм, поза всяким сумнівом, витримає випробування часом. Можливо, це буде фільм десятиліття, а то й більш тривалого періоду часу “, – сказав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Названа офіційна дата прем’єри «Дедпула 2»

Нагадаємо, що “Вартові Галактики. Частина 2” стартує в прокаті 4 травня 2017 року. Що стосується третьої частини “Месників”, то вона буде представлена глядачам ще через рік.