Кіностудія Marvel представила перший офіційний трейлер фантастичного фільму “Тор 3: Рагнарек”, знятого за мотивами популярних коміксів.

Як випливає з ролика, правитель Асгарда потрапляє в полон і виявляється залученим в деякі гладіаторські бої, суперником в одному з яких виступить Халк.

У стрічці знімалися Бенедикт Камбербетч, Том Хіддлстон, Кріс Хемсворт, Ідріс Ельба, Тесса Томпсон, Джеймі Олександр, Кейт Бланшетт, Ентоні Хопкінс, Карл Урбан, Марк Руффало і багато інших популярних голлівудських акторів. Постановник стрічки – Тайка Вайтіті.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Кіновсесвіт “Call of Duty” створять за зразком кіновсесвіту Marvel

Раніше стверджувалося, що частина подій стрічки відбуватиметься на так званій Планеті Халка. Згідно першоджерела Marvel, Халк був відправлений Ілюмінатами на далеку планету, позбавлену розумного життя, де Халк зможе жити, не загрожуючи нікому своєю руйнівною силою. Але Халк в люті пошкоджує свій корабель та нападає на планету Сакаар, де потрапляє в полон до місцевої цивілізації і бере участь в гладіаторських боях. В одному з останніх фільмів Marvel Халк також відлітає в космос на кораблі.

А ось, власне, і сам трейлер: