Видання Variety повідомляє, що студія Sony Pictures планує зняти фільми про напарниць Людини-павука – Срібного Соболя та Чорну Кішку.

Примітно, що сценарій буде доручений Крістоферу Йосту, який раніше працював в команді творців стрічки “Тор 3: Рагнарек”, тобто таким чином Sony планує розширити свою співпрацю зі студією Marvel.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: У “Могутніх рейнджерів” буде цілих п’ять сиквелів

Нагадаємо, що Чорна Кішка була представлена в серії коміксів The Amazing Spider-Man в 1979 році. Справжнє ім’я героїні – Феліція Харді. Якийсь час вона за прикладом її батька була злодійкою, але потім вона зустріла Людину-павука, закохалася в нього і покінчила зі своїм кримінальним минулим.

7b9af17ae527833818c8c7e011669b8c

Що стосується Срібного Соболя, то цей персонаж був представлений в 1985 році. Справжнє ім’я героїні – Сільвер Саблінова. Вона була професійною найомницею і головою корпорації Silver Sable International. Є майстром рукопашного бою і гарний стрілець.

Silver-Sable

Стверджується, що фільм, присвячений двом цим героїням стане самостійним проектом, що не перетинаються сюжетно зі стрічками про Людину-павука. Терміни робіт поки не уточнюються.