Мозковий центр, створений студією Paramount для розвитку франшизи “Трансформери”, розробив концепції ще 14 фільмів про прибульців з Кібертрону. Про це розповів в інтерв’ю виданню ComicBook режисер перших п’яти стрічок -Майкл Бей.

За його словами, мова йде не тільки про прямі сиквели, а й про різні спін-оффи. Можливі терміни реалізації цих проектів Бей не назвав. Він також категорично відкинув ймовірність його повернення в режисерське крісло. Бей переконаний, що фільм “Трансформери 5: Останній лицар” стане для нього останнім у цій ролі. Однак Майкл Бей і раніше робив подібні заяви, але кожного разу кіностудія Paramount знаходила аргументи, щоб знову скористатися його послугами.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Sony Pictures знімуть фільм про Срібного Соболя та Чорну Кішку

Нагадаємо, п’ятий фільм з цієї популярної серії буде представлений глядачам в кінці червня 2017 року. А влітку 2018 року в світовий прокат буде випущений перший офіційний спін-офф, присвячений одному з найвідоміших автоботів – Бамблбі. Постановником цієї стрічки призначений Тревіс Найт, творець анімаційного фільму “Кубо. Легенда про самурая”.

Найімовірніше, студія Paramount буде прагнути випускати по одному фільму про Трансформерів на рік.