Фанати Battlefield 1 виявили на просторах глобальної мережі згадку про раніше невідому в грі зброю – арбалет-гранатомет, який, імовірно, з’явиться в одному з майбутніх оновлень.

Джерелом витоку інформації виступив один з художників студії DICE. На своїй сторінці в сервісі ArtStation Пітер Олофссон Херманруд опублікував рендери чотирьох видів зброї, над якими він працював для шутера. І якщо три з них вже доступні в грі, то четверте представляє особливий інтерес.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Capcom “воскресять” свої попередні серії ігор

На зображенні нижче можна побачити арбалет, який заряджається гранатами. Цього незвичайного гранатомета зараз в грі немає. Однак все веде до того, що арбалет з’явиться в одному з майбутніх доповнень до Battlefield 1. Передбачається, що арбалет дістанеться медикам і буде служити не основною зброєю, а одним з гаджетів. З огляду на те, що у медиків вже зараз є дуловий гранатомет, арбалет-гранатомет може стати чудовою альтернативою.

210008

На даний момент поява поки ще секретного зброї в грі не коментується. Проте, геймери вважають, що арбалет додадуть вже в наступному доповненні під назвою They Shall Not Pass, яке з’явиться в березні 2017 року.

Джерело: gamebomb.ru