Засновник Ubisoft назвав Watch Dogs 2 найуспішнішою грою за всю 30-річну історію компанії. Принаймні, виконавчий директор французької компанії вважає, що у сиквела є всі шанси стати найбільш продаваною грою.

Cвою думку про потенціал гри Ів Гіймо висловив під час зустрічі з інвесторами. Він висловив упевненість в геймплеї сиквела і його поліпшеній історії, окремо звертаючи увагу на “велику бесшовність” онлайнового функціоналу і кооперативного режиму.

“У Watch Dogs 2 є потенціал стати однією з ігор-бестселерів Ubisoft за всю історію”, – зазначив Гіймо.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Анонсоване нове доповнення для Star Wars: The Old Republic

Голова Ubisoft також зазначив, що в грі представлені чудові персонажі і сюжетна лінія, цікава для сучасних геймерів, на яку творців надихнула культура хакерів. Він також зазначив, що передумови для успіху у гри вже є. Так, дебютний трейлер гри, представлений на виставці E3 2016 прийняли “дуже позитивно”, а сам ролик зібрав понад 30 мільйонів переглядів.

Разом з тим, за словами аналітиків компанії, близько 85% геймерів, які грали в першу частину висловили зацікавленість продовженням серії. З релізом оригінальної гри в 2014 році видавець нарахував 4 мільйони проданих копій за перші 2 тижні продажів і понад 9 мільйонів копій за станом на жовтень 2014 року. Для порівняння, третю і найуспішнішу частину серії Assassin’s Creed, що вийшла в 2012 році придбали більше 12 мільйонів гравців.

Офіційний реліз Watch Dogs 2 відбудеться 15 листопада 2016 року. Гра з’явиться у продажу для Xbox One, PlayStation 4 і PC.