Проект покинули Філ Лорд і Кріс Міллер, повідомляє видання Variety. Режисери найбільш відомі за стрічками “Лего. Фільм” та “Мачо і ботан”.

В офіційній заяві постановників з цього приводу говориться, що вони прийняли це рішення через “творчі розбіжності” з керівництвом студії Lucasfilm. Анонімні джерела стверджують, що мова йде про виробничому конфлікті з главою студії Кетлін Кеннеді.

“Філ Лорд і Кріс Міллер талановиті кінематографісти, яким вдалося зібрати видатний акторський склад і знімальну групу, але ми переконалися в тому, що у нас абсолютно не збігаються бачення цього фільму, тому було прийнято рішення перервати нашу співпрацю”, – прокоментувала сама Кеннеді.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Світловий меч Люка Скайуокера буде проданий на аукціоні

Стрічка охопить сім років з життя Хана Соло – з 18 до 24 років, коли він став власником корабля “Тисячолітній сокіл” і познайомився з Чубаккою. Глядачі також дізнаються, як він отримав своє ім’я, встав на неправедний шлях злодія і контрабандиста з сумнівною мораллю і вперше зустрів в Мос-Ейслі Люка Скайуокера і Обі-Ван Кенобі.

Реліз фільму з робочою назвою “Хан Соло” запланований на травень 2018 року. Чи вплине відставка режисерів на прокатний графік, поки невідомо.

Фил Лорд и Крис Миллер

Філ Лорд і Кріс Міллер