Звільнений зі скандалом  з компанії Ubisoft колишній креативний директор Assassin’s Creed Патріс Дезілетс трохи розповів про свій таємничий проект, який він готує разом із новоспеченою студією Panache Digital Games. А також повідав про своє бачення ігор.

«Я вірю всім серцем, що той засіб, який ми з вами кличемо «відеоіграми» є позитивною силою, здатною змінити наше суспільство. І ААА ігри є тією силою, яка не має собі рівних. Я завжди підкреслював, що своїми роботами хочу продовжити рухати світ вперед».

Що стосується проекту Дезілетса, то він розповів, що це історичний екшн від третьої особи. Загалом, як Assassin’s Creed, тільки з елементами виживання. І, судячи з усього, хлопці зі студії Panache Digital Games не будуть соромитися великого бюджету, щоб створити проект вищої якості.

Поки це все, що відомо про проект. Однак є припущення, що Дезілетс створює Amsterdam: 1666, права на яку Ubisoft викупила у збанкрутілої THQ. Патріс вів переговори з Ubi про передачу прав на проект йому, але чим саме все скінчилося, залишається невідомим.